Wytaczarki CNC

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą formularza.

wytaczarka pozioma płytowa TOS-Varnsdorf

 

CNC wiertarko – frezarko – wytaczarki poziome płytowe TOS Varnsdorf

 

wytaczarka pozioma stołowa TOS-Varnsdorf

 

CNC wiertarko – frezarko – wytaczarki poziome stołowe TOS Varnsdorf

 

wytaczarki TOS-Varnsdorf i TOS-Varnsdorf

 

CNC poziome centra frezujące i wytaczające TOStec TOS Varnsdorf

 

 

Firma TOS VARNSDORF a.s. z siedzibą we Varnsdorfie w Republice Czeskiej jest czołowym światowym producentem wytaczarek cnc. Specjalizuje się w produkcji wytaczarek poziomych i wytaczarskich centrów obróbkowych. Założona była już w roku 1903 a jej produkty można spotkać we wszystkich przemysłowych krajach świata. W procesie projektowania wytaczarek oraz użytych rozwiązań jest widoczne długoletnie doświadczenie kilku generacji inżynierów, techników i robotników oraz jednoczesny wysoki poziom techniczny firmy.

Produkty TOS VARNSDORF a.s. charakteryzują się wysoką wydajnością, postępowym rozwiązaniem technicznym i niezawodnością. Znajdują zastosowanie na najbardziej wymagających rynkach światowych.

TOS VARNSDORF a.s. produkuje wytaczarki poziome stołowe i płytowe – maszyny charakteryzujące się otwartą przestrzenią roboczą i swoją nieporównywalną z innymi technologiami obróbki uniwersalnością.

Każda pojedyncza wytaczarka cnc ma możliwość paletyzacji czyli automatycznej wymiany palet co umożliwia w czasie obróbki jednego detalu przygotowywać drugi detal (znaczące przyspieszenie produkcji).

Poziome wytaczarki cnc stołowe przystosowane są swoimi możliwościami do uniwersalnego zastosowania w technologii produkcji detali o ciężarze do 20 ton.

Pojedyncza pozioma wytaczarka płytowe znajduje zastosowanie w obróbce dużych przestrzennych detali i ciężarze ponad 20 ton.

Natomiast poziome centra wytaczarskie mogą być użyte do produkcji seryjnej detali o mniejszej i średniej wielkości i ciężarze do 20 ton.